MČR DOSPĚLÝCH 2022

MS ČR mužů a žen na dráze – HODONÍN 24. a 25. června 2022

Na MS ČR byli nominováni závodníci svými výkony z osmi Středočeských AO/AK.

Své zástupce měla Atletika Stará Boleslav, z.s. (Raška, Vinduška, Doubek, Jisl, Podolák, Černá, Čechová L., Čechová E., Veselá B., Tesař, Koudelková, Holcová), Atletika Vlašim, z.s. (Přibylová, Doubková, Hlaváčková, Slabá, Habalová, Adamec), TJ Sokol Kolín – atletika (Šafránková, Soukal, Novotná, Pazdera, Buryan, Hanuš, Hrušková), TJ LOKOMOTIVA Beroun z.s. (Stýblová, Žáková, Steinsová), A.C. TEPO Kladno z.s. (Lamačová, Krsek, Lehar, Mezera, Ullman, Bisová,Voňavka, Procházka P., Pavlíček, Pöschlová N., Vlková, Procházka T., Tupý), SKP Nymburk, z.s. (Šantavý, Müller) a ASK Dipoli z.s. (Vodička, Siebeltová).

Celkem 11 medailových umístění:

  1. Místo ZLATO

Matěj KRSEK                     400 m                   45,55                     A.C. TEPO Kladno

  1. Místa STŘÍBRO

Bára STÝBLOVÁ                3000 m přek.     10:24,62                     TJ LOKOMOTIVA Beroun

Zuzana PRAŽÁKOVÁ          skok o tyči               4,20                       TJ Sokol Kolín – atletika

Tadeáš PROCHÁZKA           koule 7,26 kg         18,06                       A.C. TEPO Kladno

  1. Místa BRONZ

Jana SLAVÍKOVÁ              400 m                   54,13                        AC Čáslav

Martin BURYAN               kladivo 7,26 kg      65,35                         TJ Sokol Kolín – atletika

Nikola PÖSCHLOVÁ        skok o tyči              4,10                           A.C. TEPO Kladno

Barbora VESELÁ               400 m přek.         58,47                         Atletika Stará Boleslav

Tomáš VOŇAVKA            disk 2kg                 55,43                        A.C. TEPO Kladno

Atletika Vlašim                 4x100                   47,78                      Hlaváčková, Doubková, Slabá, Přibylová

Atletika Stará Boleslav       4x400                   3:44,02                  Černá, Čechová L., Čechová E., Veselá

Finálová účast běhy:

 

7. Adam RAŠKA                 100 M                 10,52 (vítr +3,6)     Atletika Stará Boleslav

6. Adam RAŠKA                 200 m                  21,35 (vítr +2,1)     Atletika Stará Boleslav

8. Lukáš SOUKAL               200 m                  21,76 (vítr +2,1)     TJ Sokol Kolín – atletika

6. Tereza LAMAČOVÁ          200 m                  23,99 (vítr +1,2)     A.C. TEPO Kladno

8. Jan TESAŘ                      400 m                 46,94                    Atletika Stará Boleslav

5. Lenka NOVOTNÁ             400 m přek.          59,59                   TJ Sokol Kolín – atletika

6. Eliška ČECHOVÁ              400 m přek.          59,88                   Atletika Stará Boleslav

8. Kateřina SIEBELTOVÁ       400 m přek.          61,22                    ASK Dipoli

6. Nikola BISOVÁ                 400 m                  55,19                    A.C. TEPO Kladno

6. Lenka ČECHOVÁ               800 m                 2:07,48                 Atletika Stará Boleslav

 

Umístění do 10. místa techniky:

 4. Petr PROCHÁZKA              disk 2kg              53,85                    A.C. TEPO Kladno

 8. Tereza HOLCOVÁ              kladivo 4kg          52,80                    Atletika Stará Boleslav

 9. Jiří ADAMEC                     sko k vysoký        1,95                      Atletika Vlašim

 9. Anita HRUŠKOVÁ              skok vysoký         1,73                      TJ Sokol Kolín – atletika

 4. Tereza VLKOVÁ                 trojskok              12,75                      A.C. TEPO Kladno

 4. David TUPÝ                       koule 7,26 kg      16,71                      A.C. TEPO Kladno

 

                                                                Matěj KRSEK 400mMatěj Krsek

                                                                         zdroj: www.atletika.cz Martin Edlman                                        

 

Back to Top