Duben

22.04. 1.kolo KP družstev mladšího žactva                                      A-Kladno,B-Benešov,C-Stará Boleslav
23.04. MČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10000 m    Otrokovice
24.04. 1.kolo KP družstev mužů a žen                                              Roztoky
29.04. 1.kolo KP družstev staršího žactva                                        A-Kladno, B-Vlašim
30.04. 1.kolo KP družstev mládeže                                                   Kladno

Květen

01.05. MČR v maratonu mužů a žen                                                 Praha
01.05. KP jednotlivců mladšího žactva                                             Kutná Hora
06.05. Mítink Diamantové ligy                                                            Doha
07.05. KP jednotlivců dorostenci, dorostenky,                                Kolín
junioři, juniorky, muži a ženy na dráze
08.05. KP jednotlivců staršího žactva                                               Kladno
11.05 Finále štafetového poháru                                                      Slaný
13.05. 1.kolo KP družstev přípravek                                                 A-Kladno, B-Benešov C-Čelákovice
14.05. 1. kolo extraliga,                                                                       I. a II. Liga dle rozdělení
14.05. Mítink Diamantové ligy                                                            Shanghai
20.05. KP jednotlivců mladšího žactva ve vícebojích                      B- Čáslav C-Stará Boleslav
21.-22.05. KP jednotlivců starší žactvo - dospělí ve vícebojích      Benešov
21.05. Mítink Diamantové ligy                                                            Birmingham
22.05. KP jednotlivců mladšího žactva ve vícebojích                      A-Slaný
24.05. Finále Poháru rozhlasu                                                            Kolín
26.05. Republikové finále Štafetového poháru                               Holešov
27.05. 2.kolo KP družstev staršího žactva                                        A-Beroun, B-Kolín
28.05. 2. kolo I. a II. liga                                                                       dle rozdělení
28.05. Mítink Diamantové ligy                                                           Eugene
29.05. 2.kolo KP družstev mužů a žen                                             Český Brod
31.05. Zlatý mítink WACT - Zlatá tretra Ostrava                             Ostrava

Červen

03.06. 2.kolo KP družstev přípravek                                                A-Slaný, C-Nehvizdy
03.-05.06. MČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců,          Praha
dorostenek, starších žáků, starších žákyň,
mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích
04.06. 2.kolo mládeže                                                                        Kolín
05.06. 2.kolo KP přípravek                                                                B-Nymburk
05.06. Mítink Diamantové ligy                                                          Rabat
06.06. Mítink WACT Bronze - Memoriál Josefa Odložila               Praha
08.06. Republikové finále Poháru rozhlasu                                    Trutnov
09.06. Mítink Diamantové ligy                                                          Řím
10.06. 3.kolo KP družstev přípravek                                                A-Beroun, C-Stará Boleslav
11.06. 2. kolo extraliga, 3. kolo I. a II. liga                                       dle rozdělení
12.06. 2.kolo KP družstev mladšího žactva                                    A-Slaný, B-Kolín, C- Stará Boleslav
12.06. Mítink Diamantové ligy                                                          Stockholm
14.06. Mítink WACT Bronze - Kladno hází                                      Kladno
16.06. Mítink Diamantové ligy                                                          Oslo
17.06. 3.kolo KP družstev staršího žactva                                      A-Slaný(bez kladivo), B-Stará Boleslav
18.-19.06. MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze   Ostrava
19.06. Mítink Diamantové ligy                                                         Paříž
21.06. Letní Pražská tyčka                                                                Praha
24.06. 3.kolo KP družstev mladšího žactva                                    A-Beroun,B-Kutná Hora, C- Stará Boleslav
25.06. 3.kolo KP družstev přípravek                                                B-Kutná Hora
25.-26.06. MČR mužů a žen na dráze                                              Hodonín
26.-27.06. Světová univerziáda                                                        Chengdu
26.06. 3.kolo KP družstev mužů a žen                                            Kolín
28.-30.06. Olympiáda dětí a mládeže                                             Olomouc

Červenec

01.-03.07. ME běh do vrchu a traily                                                La Palma
02.07. Mítink Diamantové ligy                                                         Londýn
03.07. KP v běhu do vrchu                                                               Lochovice - Plešivec
04.-07.07. MISTROVSTVÍ EVROPY DOROSTENCŮ                          Jeruzalém
15.-24.07. MISTROVSTVÍ SVĚTA                                                       Oregon
24.-30.07. EVROPSKÝ OLYMPIJSKÝ FESTIVAL MLÁDEŽE               Banská Bystrica


Srpen


02.-07.08. MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ                                      Cali
12.08. Mítink Diamantové ligy                                                         Monako
15.-21.08. MISTROVSTVÍ EVROPY                                                    Mnichov
20.08. 4. kolo I. a II. Liga                                                                   dle rozdělení
26.08. Mítink Diamantové ligy                                                         Lausanne
26.08. 4.kolo KP družstev staršího žactva                                      A-Kladno, B-Čáslav
27.- 28.08. MČR mužů a žen do 22 let na dráze                            Brno
28.08. Mítink Diamantové ligy                                                         Birmingham


Září

02.09. Mítink Diamantové ligy                                                         Brusel
02.09. 4.kolo KP družstev mladšího žactva                                    A-Roztoky, B-Vlašim, C-Stará Boleslav
03.09. 3.kolo KP družstev mládeže                                                 Beroun
03.09. baráže o extraligu a I. ligu                                                    dle rozdělení
04.09. Finále A KP družstev staršího žactva                                  Kolín
04.09. MČR družstev mužů a žen                                                   Cheb
09.09. Mítink Diamantové ligy                                                         Curych
09.09. 4.kolo KP družstev přípravek                                               A-???, C- Nehvizdy
10.09. 4.kolo KP družstev přípravek                                               B-Český Brod
10.09. M Čech družstev mládeže, MMS družstev mládeže         dle rozdělení
10.09. KP v maratonu                                                                        Kladno
11.09. Finále B mladšího žactva a staršího žactva                        Čáslav
11.09. 4.kolo mužů a žen                                                                   Roztoky
17.-18.09. MČR žáků a žákyň na dráze                                             Jablonec nad Nisou
24.09. MČR družstev dorostu a juniorů                                           dle rozdělení
24.09. Finále A KP družstev mladšího žactva                                   Kutná Hora
25.09. Finále KP družstev přípravek                                                  Beroun
25.09. MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek         Běchovice Praha
28.09. Baráž o II. ligu                                                                            dle rozdělení


Říjen

01.10. MČR družstev starších žáků a starších žákyň                       Třinec


Listopad

26.11. MČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek       Rumburk


Prosinec

03.12. KP družstev mládeže v hale                                                        Praha-Strahov
11.12. MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU                          Turín

Back to Top